Straż pożarna gotowa do działania

OSP Warszowice

Jesteśmy profesjonalną jednostką straży pożarnej, gotową do szybkiej i skutecznej interwencji w razie pożaru lub innego zagrożenia. Nasza kadra to doświadczeni strażacy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i uzupełniają wiedzę, aby jak najlepiej służyć mieszkańcom naszej gminy.

O nas

Ochotnicza Straż Pożarna w Warszowicach jest stowarzyszeniem mającym na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną, organami samorządowymi i innymi podmiotami. Udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń. Ponadto informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi. Na celu ma również wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów o ochronie przeciwpożarowej oraz działania na rzecz ochrony środowiska. Nie zapomina również o rozwijaniu wśród członków ochotniczej straży pożarnej kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenia działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej dla społeczności lokalnej.

Nigdy nie wstydź się być strażakiem, najbardziej szlachetną i korzystną dla innych pracą.

Nasze działania skupiają się na zapobieganiu pożarom, udzielaniu informacji i edukacji publicznej, opracowywaniu strategii i ratowaniu życia i mienia. Oto lista naszych sekcji:

Jesteśmy, aby pomagać!

Skontaktuj się!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz naszej pomocy, zadzwoń do nas. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i udzielić odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nie wahaj się skontaktować się z nami, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Baw się z nami każdą niedzielę o godzinie 19:00

Imprezy organizowane przez nas

Organizujemy wyjątkowe imprezy, które pozwolą Ci się zrelaksować i zabawić. Każdą niedzielę spotykamy się o godzinie 19:00, aby bawić się i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Dołącz do nas i spędź czas z rodziną i przyjaciółmi w miłej atmosferze.

• Dobra muzyka i niezapomniane chwile

Zapewniamy doskonałą muzykę, która pozwoli Ci tańczyć i bawić się do późnych godzin. Nasze imprezy są pełne niezapomnianych chwil i emocji, dlatego zawsze będziesz mieć wspaniałe wspomnienia z naszych wydarzeń.

• Różnorodne atrakcje dla wszystkich grup wiekowych

Dostarczamy atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, aby każdy mógł dobrze się bawić. Nasze imprezy są dostosowane do potrzeb wszystkich uczestników, dlatego nie musisz się martwić, że nie będzie dla Ciebie odpowiedniej rozrywki.

W każdą niedzielę o 19:00

Co o nas piszą?

Opinia z Google

Wiejskie imprezki, w stylu "zabawa weselna" Mało takich miejsc, za co duży plus, że to się trzyma. Co niedzielne zabawy przyciągają dużą ilość chętnych do wspólnego tańca. Polecam osobą lubiącym taniec głównie w parach.

Opinia z Google

0 +

Imprez

Zadowolenia

0 +

lat zabawy

Zobacz nasze najnowsze artykuły i informacje

Nasze artykuły

Zapraszamy do naszego bloga, gdzie możesz znaleźć nasze najnowsze artykuły i informacje na temat naszej pracy i działań strażackich. Bądź na bieżąco z naszymi działaniami i uzyskaj wgląd w nasze codzienne wyzwania i sukcesy.